DIGITAL PAINTING DLA DZIECI

malarstwo tabletowe dla młodzieży

Zapraszamy na innowacyjne zajęcia przygotowane z myślą o rozwoju kreatywności i zdolności komputerowych u najmłodszych.

 

CO TO JEST DIGITAL PAINTING?

Digital painting to malarstwo cyfrowe tworzone przy pomocy tabletu graficznego podłączonego do komputera. Używając specjalnego piórka jesteśmy w stanie rysować na tablecie z taką samą precyzją jak tradycyjnym ołówkiem na kartce. Jednocześnie digital painting daje ogromne możliwości w kwestii doboru narzędzia rysunkowego – to samo piórko możemy zaprogramować jako ołówek, flamaster, pędzel czy nawet spray. Dodatkowo, każdą operację można cofnąć dzięki czemu twórczość jest niczym nieskrępowana.

ZOBACZ TEŻ

wakacyjny kurs rysunku 13 – 16 lat zajęcia plastyczne 6-12 lat w roku szkolnym

 

DLACZEGO DIGITAL PAINTING?

Niewątpliwie tradycyjny rozwój plastyczny dziecka jest potrzebny i bardzo dobrze rozwija kreatywność. Digital painting pozwala dziecku oswoić się z używaniem komputera, jednocześnie jest wspaniałą alternatywą dla biernego spędzania czasu przed komputerem.

 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA

Zajęcia prowadzone w niewielkich grupkach, maksymalnie 5-6 dzieci. Tematy obejmują malowanie i rysowanie postaci, portret, kompozycję, kolor, elementy rysunku koncepcyjnego, rysunek fantasy, science fiction, zieleń, pejzaż, podstawy perspektywy. Program jest dostosowany do wieku i indywidualnych zainteresowań dzieci. Każdy pod okiem nauczyciela pracuje na swoim stanowisku nad własnym obrazem.

  • Grupa wiekowa 6-9 lat – zajęcia trwają 60 minut.
  • Grupa wiekowa 10-13 lat – zajęcia trwają 120 minut.

 

CO JEST POTRZEBNE DO ZAJĘĆ Z MALARSTWA NA TABLETACH

Każdy uczestnik przynosi swój komputer i tablet graficzny. Istnieje możliwość wypożyczania na zajęcia tabletów graficznych po wcześniejszej rezerwacji. Nie jest wymagane żadne oprogramowanie graficzne – na zajęciach pracujemy na internetowej aplikacji sketchpad.

 

TERMINY ZAJĘĆ

KURS WAKACYJNY

Zajęcia digital painting dla dzieci w wakacje będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach:

I TURA
  • 2 – 6 lipca
  • 9 – 13 lipca
II TURA
  • 13 – 19 sierpnia
  • 20 – 26 sierpnia

CENA KURSU

1 tydzień zajęć w grupie 6-9 lat – 100zł

1 tydzień zajęć w grupie 10-14 lat – 150zł

wypożyczenie tabletu – 10zł/ zajęcia

Zapraszamy do udziału w dowolnej liczbie tygodni, program zajęć nie powtarza się dzięki czemu można uczestniczyć nawet w czterech tygodniach zajęć.

ZAJĘCIA DIGITAL PAINTING DLA DZIECI W ROKU SZKOLNYM

Będziemy prowadzić również kurs dla najmłodszych w postaci cotygodniowych spotkań, jednak na razie nie mamy ustalonego terminarza. Jeśli są państwo wstępnie zainteresowani kursem prosimy o kontakt z podaniem preferowanych dni i godzin zajęć, będzie to dla nas pomocne w ustalaniu harmonogramu.

 

KONTAKT I ZAPISY

Zajęcia odbywają się w naszej pracowni przy ulicy Westerplatte 3/3. W razie pytań zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poniższego formularza, mailowego pracownia@domin-krakow.pl lub telefonicznego (797 274 186).

Imię i nazwisko

Wiek dziecka

Adres e-mail

Numer telefonu

Wybrany kurs

wakacyjny I TURA – 02.07 – 06.07
wakacyjny I TURA – 9.07 – 13.07
wakacyjny II TURA – 13.08 – 19.08
wakacyjny II TURA – 20.07 – 26.08
kurs w roku szkolnym 2018/19

Twoja wiadomość