DIGITAL PAINTING DLA DZIECI

malarstwo tabletowe dla młodzieży

Zapraszamy na innowacyjne zajęcia przygotowane z myślą o rozwoju kreatywności i zdolności komputerowych u najmłodszych.

 

CO TO JEST DIGITAL PAINTING?

Digital painting to malarstwo cyfrowe tworzone przy pomocy tabletu graficznego podłączonego do komputera. Używając specjalnego piórka jesteśmy w stanie rysować na tablecie z taką samą precyzją jak tradycyjnym ołówkiem na kartce. Jednocześnie digital painting daje ogromne możliwości w kwestii doboru narzędzia rysunkowego – to samo piórko możemy zaprogramować jako ołówek, flamaster, pędzel czy nawet spray. Dodatkowo, każdą operację można cofnąć dzięki czemu twórczość jest niczym nieskrępowana.

ZOBACZ TEŻ

wakacyjny kurs rysunku 13 – 16 lat zajęcia plastyczne 6-12 lat w roku szkolnym

 

DLACZEGO DIGITAL PAINTING?

Niewątpliwie tradycyjny rozwój plastyczny dziecka jest potrzebny i bardzo dobrze rozwija kreatywność. Digital painting pozwala dziecku oswoić się z używaniem komputera, jednocześnie jest wspaniałą alternatywą dla biernego spędzania czasu przed komputerem.

 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA

Zajęcia prowadzone w niewielkich grupkach, maksymalnie 6 dzieci. Tematy obejmują malowanie i rysowanie postaci, portret, kompozycję, kolor, elementy rysunku koncepcyjnego, rysunek fantasy, science fiction, zieleń, pejzaż, podstawy perspektywy. Program jest dostosowany do wieku i indywidualnych zainteresowań dzieci. Każdy pod okiem nauczyciela pracuje na swoim stanowisku nad własnym obrazem. Zapraszamy dzieci w wieku 9-13 lat. Starsza młodzież może wziąć udział w kursie digital painting.

 

CO JEST POTRZEBNE DO ZAJĘĆ Z MALARSTWA NA TABLETACH

Każdy uczestnik przynosi swój komputer i tablet graficzny. Istnieje możliwość wypożyczania na zajęcia tabletów graficznych po wcześniejszej rezerwacji. Nie jest wymagane żadne oprogramowanie graficzne – na zajęciach pracujemy na internetowej aplikacji sketchpad.

 

TERMINY ZAJĘĆ

Zajęcia digital painting dla dzieci będą odbywać się w letnim semestrze czwartki w godzinach 16:45-17:45. Pierwsze zajęcia odbędą się 31 stycznia.

Cena kursu:

  • 40 zł – pojedyncze zajęcia
  • 120 zł – pakiet 4 zajęć

KONTAKT I ZAPISY

Zajęcia odbywają się w naszej pracowni przy ulicy Westerplatte 3/3. W razie pytań zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poniższego formularza, mailowego pracownia@domin-krakow.pl lub telefonicznego (797 274 186).

Imię i nazwisko

Wiek dziecka

Adres e-mail

Numer telefonu

Wybrany kurs

czwartek 16:45-17:45

Twoja wiadomość