WYNIKI 2017 ARCHITEKTURA

Wszyscy nasi uczniowie zdali egzamin!

Temat nas nie zaskoczył, bo wszystkie tematy mieliśmy przećwiczone w maratonie. Dziękujemy Wam za ciężką pracę przez cały rok, a zwłaszcza podczas ostatnich tygodni – opłaciło się!

Pomimo ostrych ocen w tym roku zgarnęliśmy jeszcze więcej ocen 4,0, 4,5 oraz 5,0 niż rok temu I mamy rekordową liczbę naszych absolwentów na Wydziale Architektury.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Zdawała tylko jedna osoba, ale za to z jakim wynikiem! Aleksandra Gońda otrzymania rewelacyjną ocenę 5,5 z portfolio na Architekturze Krajobrazu! Wśród wszystkich zdających było tylko jedno lepiej ocenione portfolio.

WYNIKI 2017 KIERUNKI ARTYSTYCZNE

Gratulujemy Krzyśkowi Nowakowi 4 miejsca na Wzornictwie na ASP! Ogromny sukces po zeszłorocznym pierwszym miejscu Kamila Kozika na tym kierunku!
Witamy również na Wzornictwie na ASP Agnieszkę Skowron i Julię Guzik. Widać, że wzornictwo to nasza specjalność!

Wybitny wynik na Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego osiągnął Konrad Karcz, jedyne 50/50 pkt za portfolio! Gratulujemy również Marysi Blecharz dostania się na ten sam kierunek :)

Katarzyna Hejmo została studentką Grafiki na ASP – gratulujemy!

Na Wzornictwie na UP studia rozpocznie Magdalena Łaguna – gratulujemy!

WYNIKI 2017 DIGITAL DESIGN

Na kierunek digital design dostały się uczennice naszego kursu DIGITAL PAINTING Julia Ślusarczyk i Ola Kraszewska – gratulujemy!

 Zobacz też nasze wyniki w 2016 i 2018 roku