Kurs historii sztuki

kurs odbywa się online!

Można jeszcze dołączyć do kursu!

Kurs historii sztuki polecamy osobom, które przygotowują się do matury z tego przedmiotu, chcą zdawać na architekturę, ASP lub do liceum plastycznego.

Kurs historii sztuki to obowiązkowe uzupełnienie kursu rysunku bądź kursu artystycznego. Matura z historii sztuki jest wliczana w punktację podczas rekrutacji na Architekturę m.in. na Politechnice Krakowskiej. Wiedza z tej dziedziny jest również niezbędna, aby pomyślnie przejść egzamin wstępny na ASP.

Historia sztuki to szalenie interesująca dziedzina! Uczy nas wrażliwości na sztukę oraz kreatywności, co w przyszłości owocuje lepszymi wynikami w kreatywnych, opartych na projektowaniu zawodach. Osobom, które dopiero staną przed wyborem kierunku studiów i swojej życiowej drogi, polecamy historię sztuki na maturze – otwiera wiele drzwi i możliwości.

Dlaczego warto?

Przygotowanie do matury z historii sztuki

Matura z historii sztuki jest punktowana przy rekrutacji na Architekturę, warto dobrze się przygotować!

Wspólne wyjścia do muzeum

Nic tak nie stymuluje nauki historii sztuki jak oglądanie obrazów na żywo. Wspólne wyjścia do muzeów to świetna okazja do pogłębienia swojej wiedzy w tym zakresie.

Przygotowanie do egzaminów ustnych na ASP

Znajomość historii sztuki jest jednym z wymagań na wstępnych egzaminach ustnych na ASP.

Kompletny przekrój przez dzieje sztuki

Kurs historii sztuki rozpoczynamy w październiku i kończymy zaraz przed maturami. W tym czasie przechodzimy przez wszystkie epoki w dziejach sztuki.

Przygotowanie do liceum plastycznego

Podczas egzaminu ustnego do liceum plastycznego warto zabłysnąć znajomością historii sztuki.

Dodatkowe materiały do nauki

Kursanci otrzymują dodatkowe materiały pomocne przy samodzielnej nauce w domu.
korepetycje historia sztuki krakow

Program kursu historii sztuki

Zobacz co robimy na kursie historii sztuki

Program kursu historii sztuki obejmuje przekrój przez wszystkie okresy aż do współczesności i stanowi kompleksowe przygotowanie do zdania egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. 

Kurs polecany jest osobom zdającym na Architekturę (matura z historii sztuki jest punktowana) oraz innym osobom przygotowującym się do matury z tego przedmiotu, kandydatom na ASP (egzamin ustny), a także hobbystom zainteresowanym pogłębianiem swojej wiedzy w tej dziedzinie.

Oferujemy serię wykładów poruszających wszystkie obowiązujące na historii sztuki na maturze zagadnienia w porządku chronologicznym. Kurs historii sztuki – poza częścią teoretyczną – zawiera również część ćwiczeniową.  Przygotowuje ona do jak najlepszego napisania matury oraz uzyskania świetnego wyniku wstępnych egzaminów ustnych na uczelniach artystycznych. Uczestnikom kursu historii sztuki udostępniamy również dodatkowe prezentacje do powtarzania materiału w domu.

Harmonogram zajęć

Sprawdź terminy wszystkich wykładów

Wykłady w ramach kursu z historii sztuki będą odbywać się w soboty od 9:00 - 10:30. Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 września.

Terminy wszystkich spotkań:
19, 26 września, 3, 10, 17, 24 października, 7, 14, 21, 28 listopada, 5, 12, 19 grudnia, 9, 16, 23, 30 stycznia, 6, 13 lutego, 6, 13, 20, 27 marca, 3, 10, 17, 24 kwietnia

Cennik kursu historii sztuki

Sprawdź naszą ofertę

4 zajęcia

1 miesiąc zajęć
210 zł 4 x 90 minut
  •  

14 zajęć

pół roku szkolnego
550 zł 14 x 90 minut
  •  

kurs historii sztuki GRATIS

Dla osób zapisanych na intensywny kurs rysunku architektonicznego lub intensywny kurs ASP historia sztuki jest GRATIS!

Podaruj kurs komuś bliskiemu

  • Każdy kurs - również kurs historii sztuki - możesz wykupić w formie vouchera podarunkowego dla bliskiej Ci osoby. Podaruj komuś wyjątkowy prezent!

Najczęstsze pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtującą Cię kwestię - napisz do nas.

Nie :) Kurs historii sztuki jest dostępny dla wszystkich. 

Kursanci Domina uzyskują dostęp do kursu historii sztuki gratis lub z dużym rabatem – jego wysokość zależy od rodzaju zajęć, na które już uczęszczają.

Tak. Na zajęciach, na których będziesz, dowiesz się od prowadzącego, jakie tematy były już poruszane i co nadrobić oraz otrzymasz materiały pomocnicze z opuszczonej lekcji. W takiej sytuacji płacisz za kurs od momentu, w którym się zapiszesz.

Wystarczy notatnik i coś do pisania.

Stacjonarne zajęcia odbywają się w naszej pracowni w centrum Krakowa – naprzeciwko Dworca Głównego, przy ulicy Westerplatte 3/3.

 

Za kurs historii sztuki możesz zapłacić przelewem na konto lub kartą na miejscu. Cena kursu to 210 zł za pakiet 4 zajęć oraz 550 zł za pakiet 14 zajęć (pół roku szkolnego). Każda lekcja – bez względu na pakiet – trwa 90 minut. 

Każdego nauczymy historii sztuki!

Przekonaj się o tym sam :)

  • Optymalizacja i wsparcie techniczne: