zajęcia plastyczne dla dzieci 8-10 lat

zapisy na zajęcia wakacyjne otwarte

Zapraszamy na tygodniowe zajęcia wakacyjne dla najmłodszych :)

Zarażamy pasją do rysowania wszystkich, nawet najmłodszych. Na naszych zajęciach dzieci nauczą się wyrażać swoją kreatywność przy pomocy najróżniejszych technik plastycznych oraz rozwiną swoją pomysłowość i zdolności manualne, a starsze dzieci poznają podstawy rysunku odręcznego na poziomie dostosowanym do ich wieku.

Dlaczego warto?

rozwijamy kreatywność

Rysowanie to świetny sposób do pobudzenia kreatywności.

możliwość odrabiania nieobecności

Jeśli dziecka nie może przyjść w danym terminie, może odrobić nieobecność na innej grupie.

pokazujemy różnorodne techniki

W trakcie zajęć przerabiamy różnorodne techniki i tematy.

materiały plastyczne w cenie

Nie musisz martwić się o zakupy plastyczne, bierzemy to na siebie!

wstęp do dalszego rozwoju

Rozwój plastyczny świetnie wpływa na

pojedyncza lekcja na próbę

Zanim zapiszesz dziecko na stałe sprawdź, czy mu się u nas spodoba! Pierwsza lekcja jest w cenie 50 zł. Rodzic może zostać w tym czasie pracowni i przyglądać się jak dziecko sobie radzi.

Jak wyglądają zajęcia?

zobacz co robimy na lekcjach rysunku

Zajęcia w wakacje

Previous slide
Next slide

grupy tygodniowe

  • 1 – 5 lipca
  • 8 – 12 lipca
  • 22 – 26 lipca
  • 5 – 9 sierpnia
  • 19 – 23 sierpnia

W każdym tygodniu prowadzimy zajęcia od poniedziałku do piątku od 10:00 – 13:00. W tym czasie przewidziane są 2 przerwy po 15 minut.

Grupy liczą maksymalnie 7 dzieci.

Cała grupa razem z prowadzącą pracuje nad rysunkami siedząc przy wspólnym stole.

Nie organizujemy wyżywienia dla dzieci, ale mamy w pracowni aneks kuchenny z lodówką i mikrofalą, dzieci w czasie planowych przerw mają czas na posiłek.

Wszystkie materiały zapewnia pracownia.

ZAJĘCIA GRUPOWE

390 zł / tydzień

  • zajęcia w jednym tygodniu codziennie, od poniedziałku do piątku od 10:00 – 13:00
  • razem 15 godzin zajęć
  • do 6 dzieci w grupie

 

POJEDYNCZE ZAJĘCIA W SOBOTY

60 zł / 90 minut

  • zajęcia w każdą sobotę wakacji od 10:00 – 11:30
  • przyjmujemy zapisy na każdy termin osobno
  • można zapisać się tylko na niektóre terminy

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

150 zł / 90 minut

  • możliwe indywidualne dopasowanie terminów i  programu

Zajęcia w roku szkolnym

Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu w wybranym terminie przez cały rok szkolny (od 16.09 do 23.06).

  • poniedziałek 17:30 – 19:00
  • sobota 8:30 – 10:00 
  • sobota 15:00 – 16:30 
  • sobota 16:45 – 18:15 
  • niedziela 9:00 – 10:30

Wszystkie materiały zapewnia pracownia.

ZAJĘCIA GRUPOWE

240 zł / miesiąc

  • lub 2 wpłaty semestralne: 1150 zł – 1 semestr (20 zajęć), 850 zł – 2 semestr (15 zajęć)
  • w roku szkolnym jest 9 wpłat miesięcznych
  • do 6 dzieci w grupie

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

150 zł / 90 minut

  • możliwe indywidualne dopasowanie terminów i  programu

 

Po zapisie wymagana jest zaliczka w wysokości 200 zł, która odejmuje się od ceny kursu.

Co robimy na zajęciach?

Cennik zajęć plastycznych

Poznaj nas!

Zobacz kto będzie Cię uczył :)

Podaruj kurs komuś bliskiemu

Najczęstsze pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtującą Cię kwestię - napisz do nas.

Nie :) Kurs prowadzony w taki sposób, aby wszystkie dzieci się odnalazły. Zarówno te, które dużo rysują w domu, jak i te, które dopiero zaczynają.

Tak. Nieobecności można odrobić na pozostałych grupach zajęć.

Nie, wszystkie materiały do zajęć zapewnia pracownia.

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej pracowni w centrum Krakowa, na przeciwko Dworca Głównego, przy ulicy Westerplatte 3/3 w Krakowie. 

W bliskiej okolicy pracowni nie ma wiele miejsc parkingowych, ale polecamy szukać miejsca przy ul. Zamenhoffa, Radziwiłłowskiej, Skłodowskiej-Curie. Przypominamy, że te miejsca należą do strefy płatnego parkowania obowiązującej od poniedziałku do soboty od 10:00 do 20:00.

Często też rodzice wybierają parking na Galerii Krakowskiej / Dworcu Głównym.

Decyzja o tym, czy zostać w pracowni należy do Państwa i rozumiemy, że zwłaszcza na pierwszych zajęciach rodzice chcieliby “zerknąć” do dziecka i zobaczyć jak sobie radzi. W czasie wakacji mogą Państwo zostać na całe zajęcia w sali obok.

Za kurs można płacić przelewem na konto lub kartą na miejscu. Nie przyjmujemy płatności gotówkowych.

zapisz się

    Imię i nazwisko kursanta

    Wiek kursanta

    Adres e-mail

    Numer telefonu

    Wybierz rodzaj kursu

    Wybierz terminy

    Pakiet akwarelowy

    Dla kogo ma być kurs?

    Wybierz termin

    Wybierz termin

    Wypożyczenie sprzętu

    Wybierz rodzaj kursu

    Rok zdawania na studia

    Na ile zajęć w tygodniu chcesz uczęszczać?

    Wybierz terminy (nowe grupy od II semestru)

    Czy zapisujesz się też na kurs historii sztuki?

    Rodzaj płatności

    PLENERY - soboty 10:00 - 13:00

    20.0727.07

    Czy jesteś naszym kursantem? Zaznacz tak, nawet jeśli w tym momencie zapisujesz się na kurs.

    IV tydzień: 15.07 - 19.07

    IV. architektura od podstaw 10:00 - 13:00

    V tydzień: 22.07 - 26.07

    V. architektura od podstaw 10:00 - 13:00V. architektura od podstaw 13:30 - 16:30V. postać z natury 17:00 - 20:00

    VI tydzień: 29.07 - 02.08

    VI. architektura od podstaw 10:00 - 13:00VI. postać z natury 17:00 - 20:00

    VII tydzień: 05.08 - 09.08

    VII. architektura od podstaw 10:00 - 13:00VII. postać z natury 17:00 - 20:00

    VIII tydzień: 12.08 - 16.08

    VIII. architektura od podstaw 10:00 - 13:00

    IX tydzień: 19.08 - 23.08

    IX. architektura od podstaw 10:00 - 13:00IX. postać z natury 17:00 - 20:00

    X tydzień: 26.08 - 30.08

    X. architektura od podstaw 10:00 - 13:00X. postać z natury 17:00 - 20:00

    Pakiet startowy - narzędzia rysunkowe

    Na jaki kierunek studiów chcesz zdawać?

    Wybierz rodzaj kursu

    Rok zdawania na studia

    Na ile zajęć w tygodniu chcesz uczęszczać?

    Wybierz wariant zajęć

    Wybierz terminy, w których jesteś dostępn_

    Wybierz terminy, w których jesteś dostępn_

    Wybierz terminy, w których jesteś dostępn_

    Czy zapisujesz się też na kurs historii sztuki?

    Rodzaj płatności

    IV tydzień: 15.07 - 19.07

    IV. malarstwo 10:00 - 13:00

    V tydzień: 22.07 - 25.07

    V. rysunek 10:00 - 13:00V. malarstwo 13:30 - 16:30V. postać z natury 17:00 - 20:00

    VI tydzień: 29.07 - 02.08

    VI. malarstwo 10:00 - 13:00VI. rysunek 13:30 - 16:30VI. postać z natury 17:00 - 20:00

    VII tydzień: 05.08 - 09.08

    VII. rysunek 10:00 - 13:00VII. malarstwo 13:30 - 16:30VII. postać z natury 17:00 - 20:00

    IX tydzień: 19.08 - 23.08

    IX. malarstwo 10:00 - 13:00IX. rysunek 13:30 - 16:30IX. postać z natury 17:00 - 20:00

    X tydzień: 26.08 - 30.08

    X. rysunek 10:00 - 13:00X. malarstwo 13:30 - 16:30X. postać z natury 17:00 - 20:00

    Pakiet startowy - narzędzia rysunkowe/malarskie

    Wybierz rodzaj kursu

    Wariant kursu

    Wybierz termin

    Wybierz termin

    Wybierz termin

    Wybierz termin

    Rodzaj płatności

    Wypożyczenie sprzętu

    IV tydzień: 15.07 - 19.07

    IV. hobby 10:00 - 13:00IV. architektura 10:00 - 13:00IV. digital painting 10:00 - 13:00IV. malarstwo 10:00 - 13:00IV. hobby 13:30 - 16:30IV. architektura 13:30 - 16:30IV. postać 13:30 - 16:30IV. digital painting 13:30 - 16:30

    V tydzień: 22.07 - 25.07

    V. hobby 10:00 - 13:00V. architektura 10:00 - 13:00V. digital painting 10:00 - 13:00V. hobby 13:30 - 16:30V. architektura 13:30 - 16:30V. postać 13:30 - 16:30V. digital painting 13:30 - 16:30V. malarstwo 13:30 - 16:30

    VI tydzień: 29.07 - 02.08

    VI. hobby 10:00 - 13:00VI. architektura 10:00 - 13:00VI. digital painting 10:00 - 13:00VI. malarstwo 10:00 - 13:00VI. hobby 13:30 - 16:30VI. architektura 13:30 - 16:30VI. postać 13:30 - 16:30VI. digital painting 13:30 - 16:30

    VII tydzień: 05.08 - 09.08

    VII. hobby 10:00 - 13:00VII. architektura 10:00 - 13:00VII. digital painting 10:00 - 13:00VII. hobby 13:30 - 16:30VII. architektura 13:30 - 16:30VII. postać 13:30 - 16:30VII. digital painting 13:30 - 16:30VII. malarstwo 13:30 - 16:30

    VIII tydzień: 12.08 - 16.08

    VIII. hobby 10:00 - 13:00VIII. architektura 10:00 - 13:00

    IX tydzień: 19.08 - 23.08

    IX. hobby 10:00 - 13:00IX. architektura 10:00 - 13:00IX. digital painting 10:00 - 13:00IX. malarstwo 10:00 - 13:00IX. hobby 13:30 - 16:30IX. architektura 13:30 - 16:30IX. postać 13:30 - 16:30IX. digital painting 13:30 - 16:30

    X tydzień: 26.08 - 30.08

    X. hobby 10:00 - 13:00X. architektura 10:00 - 13:00X. digital painting 10:00 - 13:00X. hobby 13:30 - 16:30X. architektura 13:30 - 16:30X. postać 13:30 - 16:30X. digital painting 13:30 - 16:30X. malarstwo 13:30 - 16:30

    Wyrażam zgodę na opuszczanie pracowni w przerwie przez moje dziecko

    Wypożyczenie sprzętu (dotyczy tylko kursów digital painting)

    Wybierz rodzaj kursu

    Wybrana grupa

    MALARSTWO pon 17:00 - 20:00 start 15.07digital painting ILUSTRACJA śr 17:00 - 20:00 start 17.07RYSUNEK pt 17:00 - 20:00 start 19.07

    Rodzaj płatności

    Pakiet malarski

    bez pakietu (kurs postaci i rysunku ma materiały w cenie)pakiet malarski bez teczki - 200 złpakiet malarski z teczką - 265 złpakiet akwarelowy (do kursu akwarela) - 300 zł

    Wybrana grupa

    plener malarski 22-26.07akwarela 05-09.08postać 29.07 - 02.08postać 05.08 - 09.08postać 19.08 - 23.08postać 26.08 - 30.08

    Pakiet akwarelowy (dotyczy kursu akwareli)

    bez pakietupakiet akwarelowy (do kursu akwarela) - 300 zł

    Wybierz rodzaj kursu

    Wybrana grupa

    Rodzaj płatności

    Wybierz rodzaj zajęć

    Wybrana grupa

    22-26.0705-09.0819-23.08

    Twoja wiadomość

    AKCEPTUJĘ REGULAMIN PRACOWNI DOMIN KRAKÓW ORAZ WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB PROWADZENIA KURSÓW ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R.

    ADRES

    ul. Westerplatte 3/3

    31-033 Kraków

    NIP: 6762637489

    REGON: 524595832 

    ADRES E-MAIL
    TELEFON
    GODZINY PRACY BIURA
    • pon – pt: 9:00 – 17:00