FERIOWY KURS ARTYSTYCZNY 2019

Zrób coś kreatywnego w ferie! Stwórz niepowtarzalne dzieła, które pomogą Ci się dostać na wymarzony kierunek studiów.

W tym roku oferujemy coś niecodziennego ADEPTOM sztuki!

W tym roku klasyczny kurs rysunku i malarstwa w ferie dla kandydatów na ASP zastąpimy cyklem tematycznych warsztatów, które pozwolą na stworzenie wyjątkowych i unikalnych prac do teczki! Poznasz nowe techniki, sprawdzisz się w zadaniach praktycznych i wyjdziesz z kursu z nowymi, niepowtarzalnymi pracami.

Jak wyglądają zajęcia ARTYSTYCZNE w ferie?

Kurs artystyczny w ferie składa się z dwóch tur:

  • 14-19 stycznia
  • 21-26 stycznia

Zajęcia odbywają się codziennie, po 4 godziny zegarowe. Ponadto, każdy uczestnik kursu może codziennie ZA DARMO korzystać z OTWARTEJ PRACOWNI w godzinach 9:30 – 20:00!

Czym jest otwarta pracownia?

Zajęcia w ramach otwartej pracowni to po prostu możliwość zostania po zajęciach, kończenia pracy z lekcji lub realizowanie dodatkowego tematu. W domu ciężko zmobilizować się do pracy, a w naszej pracowni ołówek sam pcha się do ręki! ;) Oczywiście wszystkie dodatkowe rysunki otrzymają dodatkową korektę w trakcie zajęć.

Uczestnictwo w otwartej pracowni pozwoli Ci spędzić na tworzeniu aż 126 godzin w 2 tygodnie! To jak pół roku nauki na regularnych zajęciach!

PROWADZIMY  W TE FERIE RÓWNIEŻ INNE KURSY:

 

PROGRAMY KURSU ARTYSTYCZNEGO

Szykujemy dla Was coś specjalnego i unikalnego, więc prosimy o odrobinę cierpliwości! Szczegółowy program kursu opublikujemy tutaj na początku grudnia 2018.  Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy na kurs osoby interesujące się konkretnymi kierunkami studiów artystycznych oraz te, które jeszcze zastanawiają się nad wyborem. Dzięki różnorodnemu charakterowi kursu każdy będzie traktowany indywidualnie.

 

CENA KURSU ARTYSTYCZNEGO

  • 1 tydzień kursu -20 godzin zajęć + 63 godziny otwartej pracowni – 400 zł 

dla naszych uczniów – 300 zł

  • 1 tydzień kursu -40 godzin zajęć + 126 godziny otwartej pracowni – 750 zł 

dla naszych uczniów – 600 zł

ZAPISY

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Numer telefonu

Wybrany kurs
artystyczny 14-19 stycznia
artystyczny 21-26 stycznia

Twoja wiadomość