Rysunek - Malarstwo - Digital Painting

PORADNIK

Wybierz kurs dla siebie!

Wybór kursów w naszej pracowni jest ogromny, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, aby pomóc niezdecydowanym osobom odnaleźć kurs, który spełni ich wymagania. Jeśli jednak po zapoznaniu się z nim dalej nie jesteś pewien jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy - skontaktuj się z nami, chętnie Ci doradzimy!

W jakim jesteś wieku?

Dla dzieci w tym wieku prowadzimy ogólne zajęcia plastyczne – Dominek. Lekcje odbywają się raz w tygodniu po 1,5h.

Na jakie studia chcesz się dostać?

Jeśli planujesz zdawać na Architekturę na Politechnice Krakowskiej lub innej Politechnice w Polsce to wybór jest prosty – zapraszamy na kurs rysunku Architektura.

Jeżeli interesują Cię studia w Gdańsku lub Wrocławiu to warto też wpadać na  zajęcia z rysowania postaci z natury, ponieważ ten temat to jeden z rysunków egzaminacyjnych w tych miastach.

Jeżeli nie aplikujesz na studia i chcesz rozwijać się artystycznie dla siebie.

W zależności od tego w jakim wieku jesteś możemy Ci zaproponować różne kursy:

Zajęcia plastyczne dla dzieci w tym wieku nazywamy Dominek. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 1,5h, z racji wieku zajęcia są hobbystyczne ;)

Kursy w formie online

Kurs digital painting prowadzimy zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Online oferujemy kursy indywidualne na różnym poziomie zaawansowania. Online prowadzimy też kurs modelowania 3D w programie Blender.

Skontaktuj się z nami

Jeśli nadal nie możesz podjąć decyzji - napisz do nas za pomocą poniższego formularza, przez Facebooka lub zadzwoń pod numer 506 677 935 a pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie kurs.