Rysunek - Malarstwo - Digital Painting

LISTOPAD – OTWARTA LEKCJA RYSUNKU + dzień otwarty!

kurs rysunku krakow lekcje rysunku za darmo

KOLEJNY RAZ OTWIERAMY SIĘ DLA WAS!

kurs rysunku krakow lekcje rysunku za darmo

Dni otwarte 22 października cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że nie mamy wyjścia, robimy powtórkę!

W PROGRAMIE DNIA OTWARTEGO

  • Lekcja rysunku z zakresu podstaw perspektywy, konstrukcji w rysunku i rysunkowej konstrukcji światłocienia. Te tematy to podstawa wiedzy o rysunku potrzebna, aby dołączyć do kursu rysunku, który trwa od września.

Otwarta lekcja rysunku nie jest zobowiązująca, po dniu otwartym możesz zdecydować czy chcesz kontynuować naukę rysunku w naszej szkole.

 

  • Dzień otwarty czyli prezentacja naszych kursów, ich programów oraz prac, które na nich powstają.

 

  • Otrzymasz też odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania: Jak wygląda egzamin na architekturę? Jak się przygotować do egzaminu na architekturę? Jak wygląda rekrutacja? Jaką strategię przyjąć, żeby dostać się na studia?

a także

Ile trzeba uczyć się rysunku, żeby dostać się na architekturę? Ile trzeba uczyć się rysunku, żeby po prostu nauczyć się rysować? Ile rysować w tygodniu, żeby widzieć postępy?

Oraz na każde pytanie, jakie zadasz.

 

  • Indywidualne doradztwo! Jeśli masz wątpliwości, czy zawód architekta jest dla Ciebie, czy zdążysz się przygotować, czy może jednak powinieneś wybrać ASP, i tym podobne problemy rozwiążemy indywidualnie z każdym chętnym uczestnikiem dnia otwartego.

Ponadto kawa, ciasteczka :)

UWAGA  Jeżeli nie zaczynasz nauki rysunku i masz już doświadczenie w rysowaniu to zapraszamy na próbną lekcję rysunku w dowolnym terminie po uprzednim umówieniu. Zapraszamy do kontaktu :)

CO, GDZIE, KIEDY I JAK?

Żeby się zapisać na dzień otwarty z otwartą lekcją rysunku dołącz do wydarzenia na Facebooku oraz poinformuj nas o swoim przybyciu mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem Facebooka.

Nie musisz nic ze sobą brać, ale jeśli masz swoje ulubione ołóweczki to są bardzo mile widziane.

Widzimy się w niedzielę 5 listopada o 10:30 w naszej pracowni przy Westerplatte 3/3!

 

AK

Zostaw komentarz

Przeczytaj też