LISTOPAD – OTWARTA LEKCJA RYSUNKU + dzień otwarty!

KOLEJNY RAZ OTWIERAMY SIĘ DLA WAS!

kurs rysunku krakow lekcje rysunku za darmo

Dni otwarte 22 października cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że nie mamy wyjścia, robimy powtórkę!

W PROGRAMIE DNIA OTWARTEGO

  • Lekcja rysunku z zakresu podstaw perspektywy, konstrukcji w rysunku i rysunkowej konstrukcji światłocienia. Te tematy to podstawa wiedzy o rysunku potrzebna, aby dołączyć do kursu rysunku, który trwa od września.

Otwarta lekcja rysunku nie jest zobowiązująca, po dniu otwartym możesz zdecydować czy chcesz kontynuować naukę rysunku w naszej szkole.

 

  • Dzień otwarty czyli prezentacja naszych kursów, ich programów oraz prac, które na nich powstają.

 

  • Otrzymasz też odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania: Jak wygląda egzamin na architekturę? Jak się przygotować do egzaminu na architekturę? Jak wygląda rekrutacja? Jaką strategię przyjąć, żeby dostać się na studia?

a także

Ile trzeba uczyć się rysunku, żeby dostać się na architekturę? Ile trzeba uczyć się rysunku, żeby po prostu nauczyć się rysować? Ile rysować w tygodniu, żeby widzieć postępy?

Oraz na każde pytanie, jakie zadasz.

 

  • Indywidualne doradztwo! Jeśli masz wątpliwości, czy zawód architekta jest dla Ciebie, czy zdążysz się przygotować, czy może jednak powinieneś wybrać ASP, i tym podobne problemy rozwiążemy indywidualnie z każdym chętnym uczestnikiem dnia otwartego.

Ponadto kawa, ciasteczka :)

UWAGA  Jeżeli nie zaczynasz nauki rysunku i masz już doświadczenie w rysowaniu to zapraszamy na próbną lekcję rysunku w dowolnym terminie po uprzednim umówieniu. Zapraszamy do kontaktu :)

CO, GDZIE, KIEDY I JAK?

Żeby się zapisać na dzień otwarty z otwartą lekcją rysunku dołącz do wydarzenia na Facebooku oraz poinformuj nas o swoim przybyciu mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem Facebooka.

Nie musisz nic ze sobą brać, ale jeśli masz swoje ulubione ołóweczki to są bardzo mile widziane.

Widzimy się w niedzielę 5 listopada o 10:30 w naszej pracowni przy Westerplatte 3/3!