Rysunek - Malarstwo - Digital Painting

START ZAPISÓW NA ROK 2017/18!

zapisy na kurs rysunku krakow, najlepszy kurs rysunku w Krakowie, jak przygotować się do matury z historii sztuki

STARTUJEMY Z ZAPISAMI!

W tym roku nasza pracownia przygotowała mnóstwo nowości! Sprawdź co Cię spotka w naszej pracowni rysunku w tym roku.

OTWARTA PRACOWNIA CODZIENNIE

Dokładnie tak ! Wreszcie w Krakowie będzie miejsce, w którym każdego dnia będziesz mógł przyjść rozwijać swoje umiejętności, porysować w doskonałej atmosferze i wzajemnie się motywować!

 

GRATIS HISTORIA SZTUKI I AKWARELA

Jeżeli chcesz zdawać na architekturę lub ASP to czeka Cię zdawanie matury z historii sztuki (architektura) lub egzamin ustny (ASP), w którego zakres wchodzi ten znajomość tej dziedziny. A może chciałbyś spróbować malarstwa akwarelowego? To tradycyjna technika architektów, ale cieszy się również ogromnym zainteresowaniem wśród hobbystów, dzięki szybkim efektom nauki.

Dla wszystkich naszych uczniów zapisanych na profil intensywny powyższe zajęcia są gratis! Dla osób uczęszczających na profil podstawowy cena za miesiąc to tylko 60zł!

 

JEDYNE TAKIE ZAJĘCIA W KRAKOWIE!

Nasz kurs rysunku jest oparty o unikalny program napisany przez zdolnych i praktykujących rysowników z pasją do nauczania i wieloletnim doświadczeniem. Ciągle go zmieniamy aby nadążyć za zmieniającymi się wymaganiami na egzaminach.

Zapraszamy do GALERII RYSUNKÓW POWSTAŁYCH NA NASZYM KURSIE

Ty także możesz tak rysować! Nauczymy każdego ;)

Rysunek architektoniczny, którego uczymy, wyróżnia się zastosowaniem wiedzy o architekturze, umiejętności interpretacji i samodzielnego projektowania. Rysunki, które powstają są klimatyczne i przyciągają wzrok. Od lat uczniowie naszej szkoły wyróżniają się na egzaminie wstępnym i zaczarowują komisję. W takim samym duchu uczymy rysunku hobbystycznego.

Nasze zajęcia artystyczne, dla osób zdających na ASP, cechują się wysokim poziomem, zaangażowaniem prowadzących co skutkuje wysoką zdawalnością. W ostatnich latach nasi uczniowie zajmowali czołowe miejsca na wydziałach ASP, a pierwsze miejsce na Wzornictwie było nasze!

Kurs digital painting to jedyne zajęcia tego typu w Krakowie. Uczymy tworzyć cyfrowe obrazy na komputerze przy pomocy tabletu graficznego. Szczególnie polecane osobom zainteresowanym branżą gier komputerowych i filmów animowanych.

 

Prowadzimy też w tym roku zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 6-9, 10-12 i 13-16 lat. Zapraszamy wszystkich młodych adeptów sztuk plastycznych.

 

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA I ZAPISZ SIĘ NA KURS

 

 

 

AK

Zostaw komentarz

Przeczytaj też