Terminy egzaminów wstępnych na Architekturę

nauka rysowania w krakowie, szkolenie z rysunku, jak dostać się na architekturę, rysunek architektury współczesnej ołówkiem

Terminy egzaminów wstępnych na Architekturę 2019

Poznaj terminy egzaminów wstępnych na Architekturę 2019. Poniżej przedstawiamy terminarze, najważniejsze informacje oraz odnośniki do stron uczelni wyższych, gdzie możesz przeczytać wszystkie szczegóły. Terminy egzaminów wstępnych na Architekturę w 2019 roku będą się pojawiać na bieżąco po ogłoszeniu ich przez poszczególne Wydziały Architektury.

Termin egzaminu wstępnego - Politechnika Krakowska - kierunek Architektura

jak dostać się na politechnikę krakowską, wydział architektury na pk, egzaminy wstępne z rysunku na politechnice

Egzamin wstępny na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej składa się z dwóch zadań rysunkowych rozłożonych na dwa dni. Pierwsze zadanie to rysunek z natury kompozycji z brył elementarnych. W drugim dniu kandydaci na Architekturę rysują temat z wyobraźni na zadany temat, który dotyczy architektury i przestrzeni miejskiej.

Egzamin wstępny na Architekturę odbędzie się 24 i 25 czerwca 2019 roku o godzinie 8:00. Elektroniczna rejestracja kandydatów na studia architektoniczne trwa od 10 do 18 czerwca. Wyniki egzaminu zostaną ogłoszone 2 lipca do godziny 12:00.

24 i 25 czerwca 2019

Niebawem podamy terminy egzaminów wstępnych na Architekturę na Politechnice Krakowskiej w 2019 roku, Wydział Architektury PK jeszcze nie podał tej informacji.

Termin egzaminu wstępnego - Politechnika Krakowska - kierunek Architektura Krajobrazu

Na ten kierunek nie odbywają się egzaminy wstępne, lecz przegląd odręcznych prac rysunkowych kandydata. Portfolio kandydata należy składać w dniach 1 – 12 lipca 2019 roku. Ocena prac odbywa się bez udziału kandydata, nie ma też żadnego egzaminu wstępnego, ani w formie rysunkowej ani w formie ustnej. Lista ocen przyznanych kandydatom zostanie opublikowana 16 lipca do godziny 12:00.

składanie portfolio przez kandydatów: 1-12 lipca 2019

Termin egzaminu wstępnego - Politechnika Warszawska – Kierunek Architektura – 2019

egzaminy wstępne na wydział architektury, jak dostać się na architekturę i urbanistykę,

Rekrutacja na Architekturę na Politechnice Warszawskiej odbywa się od tego roku w jednym etapie (wcześniej dwuetapowo). Jeden etap składa się z dwóch zadań rysunkowych, które należy wykonać na podstawie polecenia w formie tekstu. Na każde z nich kandydat ma 90 minut. Oba egzaminy odbędą się 8 czerwca 2019 roku.

Dwa zadania rysowane są tego samego dnia. Od tego roku nie będzie organizowany drugi etap rekrutacji, który zwykle odbywał się tydzień później. Wyniki egzaminu wstępnego zostaną opublikowane 11 czerwca 2019 roku a pełne wyniki kwalifikacji uwzględniające wyniki egzaminów maturalnych 11 lipca 2019 roku.
Elektroniczna rejestracja na Wydział Architektury w Warszawie trwa od 6 do 27 maja 2019 roku.

8 czerwca 2019

Terminy rekrutacji na Architekturę - Politechnika Wrocławska

jak dostać się na architekturę, przygotowanie do egzaminów wstępnych na wydziały architektury w całej polsce

Kandydaci na Architekturę na Politechnice Wrocławskiej przystępują do egzaminu składającego się z dwóch zadań rysunkowych: rysunku postaci z natury oraz rysunku o charakterze architektonicznym. Tegoroczne egzaminy wstępne na PWr odbędą się 26 i 27 czerwca.

26 i 27 czerwca 2019

Termin egzaminu wstępnego - Politechnika Śląska (Gliwice) – Kierunek Architektura

rekrutacja na wydział architektury, przygotowanie do egzaminów wstępnych na wydziały architektury w całej polsce

Egzamin wstępny na Architekturę na Politechnice Śląskiej składa się z dwóch zadań rysunkowych jednego dnia, w bieżącym 2019 roku – 26 czerwca. Rejestrować przez Internet można się od 7 maja do 25 czerwca.

26 czerwca 2019

Terminy rekrutacji na Architekturę na Politechnice Gdańskiej - 2019

rekrutacja na wydział architektury, egzaminy wstępne na wydziały architektury w Polsce, jak dostać się na architekturę

Egzaminy wstępne odbędą się w dniach 6, 7 i 9 czerwca 2019 roku.

W pierwsze dwa dni odbywa się egzamin z natury – postać. Kandydaci przystępują do rysunku postaci z natury oraz pięciogodzinnego testu wiedzy o architekturze, sztuce i wiedzy ogólnej z elementami rysunkowymi. Każdy z kandydatów zostaje przydzielony do jednego terminu w pierwszych dwóch dniach na rysunek z natury. W trzecim dniu wszyscy rozwiązują test predyspozycji. Kandydaci mogą się rejestrować od 10 maja do 31 maja 2019 roku. Wyniki egzaminów predyspozycji zostaną opublikowane 28 czerwca 2019 o 15:00 na kontach kandydatów.

6, 7, 8 czerwca 2019

Termin egzaminu wstępnego na Politechnikę Łódzką - Architektura

Egzamin wstępny na Architekturę na Politechnice Łódzkiej odbędzie się 18 lipca 2019 roku.

18 lipca 2019

Egzamin wstępny na Politechnikę Lubelską - Architektura

Wydział Architektury Politechniki Lubelskiej organizuje egzamin w dniach:

2 i 3 lipca 2019

Egzaminy wstępne na Politechnikę Poznańską - Architektura

Elektroniczna rejestracja kandydatów odbywa się w dniach od 25.05.2019 r. do 15.06.2019 r. Egzamin z rysunku dla kierunku Architektura i Urbanistyka odbędzie się 18 czerwca 2019 r . więcej informacji na stronie Politechniki Poznańskiej zobacz też: Jak wygląda egzamin wstępny na Architekturę?

18 czerwca 2019

AK

Zostaw komentarz

Przeczytaj też

Warsztaty malarstwa olejnego

Zapraszamy na wyjątkową okazję spróbowania swoich sił w malarstwie olejnym w czasie trzydniowych warsztatów! Kiedy i gdzie? Warsztaty malarstwa olejnego organizujemy czasie małopolskich ferii zimowych – 3, 4 i 5

Czytaj więcej »